ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11132175
*
nr 1113 2175
Spegel
höjd: 89 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 juni 2017
kl 19:15:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/6 19:55:58
1
250 kr
1/6 22:24:11
2
150 kr
1/6 22:24:11
1
200 kr (Budbetjänt)
1/6 22:25:33
2
250 kr
1/6 22:25:33
1
250 kr (Budbetjänt)
4/6 12:11:35
3
800 kr
4/6 12:12:30
1
700 kr
4/6 12:12:30
3
800 kr (Budbetjänt)
4/6 12:12:59
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1113 2175
Spegel
höjd: 89 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 5 juni 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/6 19:55:58 | 1 | 250 kr |
1/6 22:24:11 | 2 | 150 kr |
1/6 22:24:11 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
1/6 22:25:33 | 2 | 250 kr |
1/6 22:25:33 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
4/6 12:11:35 | 3 | 800 kr |
4/6 12:12:30 | 1 | 700 kr |
4/6 12:12:30 | 3 | 800 kr (Budbetjänt) |
4/6 12:12:59 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58 -
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27